(Eleonora Giorgi) Carmela evlenmesi için ailesi düzenlenen adamla evlenmek reddediyor. Julian adında bir köylü aşık ve ailesi onu rahibeler için bir manastır içine koydu skandalı önlemek için. Carmela cezalı ve dışlanmış ona neden olan rahibeler geri kalanı gibi uymak reddediyor. Sevgilisi Julian onunla gizli bir buluşma için manastır dışına gizlice ona yardımcı olan (Catherine place Jean Rey) kız kardeşi Elizabeth ile arkadaş. Rahibe Elizabeth ve Carmela Carmela tarafından reddedilmiş olduğunu biliyor lezbiyen niyetinin ne zaman yardım ettiğin için art niyet vardır. Aşağılanmış bir kadın gibi kız kardeşi Elizabeth Julian en sevdiği Carmela elinden bir şey almaya karar verir.

Manastırla bir Rahibenin hikayesi de Aziz Başmelek aynı zamanda nunsploitation klasik Rahibeler etrafında yönetmen Domenico Paolella tarafından yönetildi. Film senaryo co-en iyi Bugün Batı spagetti tanınmış bir yönetmen olan, şehir merkezinde Tonino tarafından yazılan öldürürüz, Yarın öleceğiz! Manastırla bir Rahibenin Hikayesi yönünü gösterişli duran toplar ile kendini belirten aşkın olmadan ince tarzıdır. Yumuşak Odak Görüntü Yönetmeni kullanımı pek uygun. Puan unutulmaz filmler Piero Piccioni tarafından bestelendi. Uzun zamandır Ennio Morricone işbirlikçi Bruno Nicolai skor yaptı. Filmin otantik bir görünüm katar cömert setleri ve kostümleri bulunmaktadır. Bu film tipik nunsploitation senin kadar adi, hala rahibeler vahşice bir kaç kez parlamasına yapar.

Filmler Eleonora Giorgi Carmela olarak türü tanımlayan bir performans verir kurşun. Evrim onun performansı kaygısız genç bir kadın sinir krizi geçirdi ve çıkıntıya atlamak için hazır olan bir kadına dönüşür o neredeyse kusursuz. Euro Kült düzenli Suzy Kendall birçok yönden en başrahibe diğer nunsploitation filmleri tasvir yolu bu doğrudan bir kontrast ondan beklediği bir tatlılık ile Üstün Anne oynar. Bir başka güçlü performans uzak biri olarak çıkarılmış gibi görünen neredeyse tanınmaz Catherine place Jean Rey Dario Argento The Cat o’ Nine Tails Anna Terzi olarak daha çekici rolü olabilir. Manastırla bir Rahibe genel Hikaye daha bir melodram sonra sömürü bir film gibi oynar.

Leave a Reply